یدکی پاسات

موتور شیشه بالابر برای فولکس پاسات مدل 2015 تا 2019

1 رای

  • تولیدکننده: ACP
  • برند: Volkswagen
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای فولکس پاسات مدل 2015 تا 2019
  • ویژگی ها موتور شیشه بالابر اصلی


شیوه های پرداخت شیوه های پرداخت در فروشگاه Car i4
ضمانت برگشت 7 روز ضمانت بازگشت برای خرید های آنلاین
پرداخت امن پرداخت امن با درگاه های پرداخت
مشاوره و پشتیبانی مشاوره و پشتیبانی تماس تلفنی و چت آنلاین
خرید با اطمینان تضمین اصالت کالاخرید با اطمینان

نقد و بررسی موتور شیشه بالابر برای فولکس پاسات مدل 2015 تا 2019

موتور شیشه بالابر یک قطعه فیزیکی است در درب خودرو قرار می‌گیرد و وظیفه هماهنگ کردن بین سایر اجزا را دارد تا شیشه بتواند بالا و پایین برود وجود این دستگاه برای خودرو بسیار ضروری است تا بتواند شیشه‌های آن به ‌صورت برقی کار کند اگر این قطعه مشکل پیدا کند شیشه هم کار کردنش با مشکل پیدا خواهد شد در مورد موتور شیشه بالابر باید به شما بگوییم که یک سری زمان‌های ایجاد می‌شود که برای شیشه بالابر مشکلی ایجاد نشود و خراب شدن کابل تنظیم ‌کننده یا دستگاه شیشه بالابر خودرو می‌تواند باعث شود که پنجره در داخل دستگیر کند و کار نکند.

موتور شیشه بالابر فولکس پاسات

زمانی ‌که شما در این حالت وجود دارد حتما باید شیشه‌ها را مجدداً تعمیر کنید چرا که حرکت شیشه اتومبیل همراه با ایجاد صدای غیرطبیعی یکی دیگر از مشکلات آن است از طرفی شیشه در امنیت خوب و خیلی تاثیر دارد شما هیچ ماشینی را در خیابان نمی‌بینید که با شیشه‌های پایین پاک‌ شده باشد از این ‌رو اگر موتور شیشه بالابر مشکلی دیده باشد حتماً باید نسبت‌ به تعویض و تعمیر آن اقدام کنیم تا ایمنی و امنیت خودرو را هم فراهم کنیم در مورد شیشه بالابر باید به شما بگوییم عیب‌ یابی آن به یک سری نوپا و نکته وجود دارد و یک سری عوامل نشان می‌دهد که دستگاه شیشه بالابر در قسمت آن یا بخش‌های دیگر آسیب‌ دیده است و شما باید یه سری نکته به تعمیر و تعویض آن اقدام کنیم. برخی از این موارد را در ادامه به شما می‌گوییم و روش‌های عیب‌ یابی و خرید موتور شیشه بالابر پاسات رو هم به شما خواهیم گفت پس با فروشگاه لوازم یدکی کاری فور در ادامه همراه باشید.

لوازم یدکی فولکس پاسات

لوازم یدکی پاسات

یک سری علائم و مواردی وجود دارد که نشان می‌دهد که دستگاه شیشه خراب است و باید نسبت به خرید آن اقدام کنید. اولین عامل آن این است که شیشه پنجره ماشین به درون درب سقوط می‌کند. همچنین صدای غیر عادی در زمان حرکت شیشه به بخش بالا و پایین طراحی و تولید می‌شود. ضمنا این شیشه به آرامی بالا می‌رود؛ گیر می‌کند و یا کلا بسته نمی‌شود. همچنین اگر شما احساس کردید شیشه پنجره ماشین به راحتی بالا نمی‌رود، گیر می‌کرد یا کلا بسته نمی‌شود. شیشه در درون پنجره کج می‌شود و یا به صورت کج شده بالا می‌رود. از طرفی با فشار دادن کلید شیشه موتور پنجره کار کرده اما به راحتی حرکت نمی‌کند. زمانی که شما با این عوامل مواجه شدید باید موتور شیشه بالابر و دستگاه آن را مورد بررسی قرار بدهید. اگر ماشین شما به هر دلیل به موتور بالابر نیاز دارد باید به فروشگاه‌های لوازم یدکی بروید و جنس با کیفیت و مورد اطمینان را بخرید. 


علائمی که باید موتور شیشه بالابر پاسات بخرید

شیشه ماشین به درون درب سقوط می‌کند.

شیشه در زمان بالا و پایین رفتن صدا تولید می‌کند. 

شیشه در درون پنجره کج می‌شود و یا به صورت کج بالا می‌رود. 

با فشار دادن کلید شیشه موتور پنجره کار کرده اما پنجره بالا و پایین نمی‌رود.


مشخصات فنی موتور شیشه بالابر برای فولکس پاسات مدل 2015 تا 2019

مشخصات کلی
مناسب برای فولکس پاسات مدل 2015 تا 2019
ویژگی ها موتور شیشه بالابر اصلی

نظرات موتور شیشه بالابر برای فولکس پاسات مدل 2015 تا 2019

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: قیمت موتور شیشه بالابر پاسات, خرید و قیمت موتور شیشه بالابر پاسات 2019, خرید ارزان موتور شیشه بالابر پاسات 2015, خرید آنلاین موتور شیشه بالابر پاسات, قیمت ارزان موتور شیشه بالابر پاسات 2019-2015

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured