بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی و ابزارآلات

لوازم یدکی موتور چهار چرخ

    چراغ موتور چهار چرخ

برندها brands


به دلیل ماهیت کاربری ATVها تمام اجزای لوازم یدکی موتور چهار چرخ باید از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار باشند. این موضوع در مورد چراغ موتور چهار چرخ نیز صدق می‌کند و سیستم‌های روشنایی و نورافکن‌های این وسیله باید در شرایط جاده‌ای ناهموار، جنگل‌ها و بیابان‌ها همواره پرقدرت عمل کرده و بهترین دید از اطراف را در اختیار شما قرار دهند. در انتخاب چراغ موتور چهار چرخ نخست باید به این موضوع فکر کنید که برای چه نوع سواری به چه نوع نوری احتیاج دارید. سواری خارج از جاده،  مسابقات در سرعت‌های بالا، رانندگی در گل و لای، رانندگی در شرایط سنگلاخی از جمله شرایطی هستند که اصولاً نمی توانید نور زیادی در اختیار داشته باشید و باید انتخاب بسیار دقیقی انجام دهید. رانندگی در چنین شرایطی مستلزم این است که جلوبندی و گیربکس موتور چهار چرخ شما نیز عملکرد و بازدهی بالایی داشته باشد. بنابراین آگاهی از کاربرد اصلی وسیله نقلیه، انتخاب منبع تامین نور مناسب با نیاز شما را آسان‌تر خواهد کرد. چراغ‌های ردیفی با LEDهای قدرتمند 15-10 اینچی و یا نوارهای نوری می‌توانند از گزینه‌های منتخب باشند. چراغهای جلو هالوژن مناسب برای استفاده در جاده هستند اما وقتی در محیط طبیعی تر با ATV رانندگی کنید، اغلب دید آن‌ها کوتاه‌تر می‌شود. موارد زیر نیز از گزینه‌های استاندارد هستند:


انواع چراغ موتور چهار چرخ


چراغ های میکروپاد: می‌تواند یک مکمل عالی برای نوار نور باشد.

لامپ های LED قدرتمند تکی: برای تکمیل چراغ‌های جلو موتور چهار چرخ استفاده می‌شود و یا به عنوان چراغ‌های نقطه‌ای استفاده می شود.

لامپ های نصب شده با فلاش: مستلزم ایجاد سوراخ در بدنه ATV هستند.

میله های LED چراغ کهربا: ایده آل برای نفوذ در مه در تاریکی شب

LED ویژه: معمولاً هنگام ایجاد دید بهینه در رانندگی آفرود و یا رانندگی در تپه‌های شی در تاریکی نصب می‌شوند.

نکته قابل توجه دیگر، بررسی و یافتن مکان مناسبی برای نصب چراغ است، تا در انتخاب نوع، سبک و اندازه چراغ موتور چهار چرخ خود بهترین تصمیم را بگیرید. توجه داشته باشید که محل قرارگیری چراغ نه تنها باید به گونه‌ای باشد که دقیقا نور را به محل مورد نظر بتاباند، بلکه نباید باعث اشغال فضای بخش‌های حیاتی و مهم وسیله ماننند ترمز موتور چهار چرخ گردد. نقطه‌ای که برای نصب انتخاب می کنید در حالت ایده آل باید کاملاً جلوی موتور باشد تا پرتو نور تحت تأثیر موانعی بیرونی قرار نگیرد. اگر نوار نوری را در اندازه کم نصب کنید، نور نیز به خوبی پخش نشده و خطر آسیب دیدن افزایش می‌یابد. در عین حال نقطه ای که انتخاب می کنید باید در جایی قرار داشته باشد که از ضربات احتمالی محافظت گردد. علاوه بر تمامی این نکات نصب چراغ در محل مناسب یک موضوع زیبایی شناسی است. برای مثال نصب یک نوار چراغ بزرگ در بالای گلگیرهای جلو ممکن است زیاد جالب نباشد.


چراغ موتور 4 چرخ


 در سال های اخیر، بازار چراغ های LED موتور چهار چرخ بسیار چالش‌برانگیز شده است. پس از یک جستجوی ساده خواهید فهمید که اکثر محصولات موجود بسیار شبیه به هم هستند و برای یک فرد آماتور تفکیک خوب از بد مسلما سخت خواهد بود. فروشگاه اینترنتی cari4 از توزیع‏ کنندگان برتر لوازم یدکی ماشین آلات سبک و سنگین در سطح کشور می‌باشد. فروشگاه cari4 با کادری مجرب از متخصصان تمامی محصولات لوازم یدکی موتور چهار چرخ را از لحاظ اصالت و کیفیت تضمین کرده و پاسخگوی تمامی نیاز‏های مشتریان در سطح کشور می‏باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خیلی عالی به نظر میاد

بسته بندی محصول جالب بود و به سهولت نصب شد
ارسال شده توسط علی احمدی (تهران) 10 September 2019

آیا این بررسی برای شما مفید بود؟

بله با تشکر از شما
نمایش بیشتر

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured