چراغ مه شکن چپ تیگو 5 | قیمت چراغ مه شکن چپ تیگو 5

چراغ مه شکن چپ تیگو 5 | قیمت چراغ مه شکن چپ تیگو 5

چراغ مه شکن چپ تیگو 5

0 رای

  • برند: Tiggo
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای تیگو 5
  • سمت چپ


نقد و بررسی چراغ مه شکن چپ تیگو 5

کاربرد چراغ مه شکن تیگو5 که از روی نام ان مشخص است ، در سالهای اخیر چراغ های خودروها از تغیرات زیادی برخوردار بوده است به طوری که امروزه  نصب چراغ های خودرو ها با مه شکن همراه می باشد که از نظر ظاهری در خودرو ها بسیار متفاوت می باشند .

نصب چراغ مه شکن را در جلوی خودروها را نوعی آپشن در نظر می گیرند. که معمولا در خودرو های با کلاس متوسط و لوکس بیشتر دیده می شود.

این چراغ ها معمولا  در شب و با آب و هوای نا مساعد و مه آلود که دید بهتری را در هنگام رانندگی به افراد می دهدطراحی شده اند استفاده می شود ،و در شرایطی که دید کافی وجود دارد نیازی به روشن کردن چراغ مه شکن نیست. چراغ مه شکن عقب بر اساس قانون برای تمامی خودرو ها الزامی است.

شرایط استفاده چراغ مه شکن در بزرگراه ها به این گونه است که اگر در شرایط نا مساعد آب و هوای راننده نتواند تا 100 متر جلوی خود را مشاهد کند تنها اجازه استفاده از چراغ مه شکن را دارد ، و زمانی که شرایط مه آلود از بین میرود باید چراغ های مه شکن خودرو را نیز خاموش کنید.

فروشگاه اینترنتی CARI4 چراغ مه شکن چپ تیگو 5 را با ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی محصول با بهترین قیمت موجود در بازار با سریع ترین زمان ارسال کالا به سراسر ایران به دست مشتریان خود می رساند.

مشخصات فنی چراغ مه شکن چپ تیگو 5

مشخصات کلی
مناسب برای تیگو 5
سمت چپ

نظرات چراغ مه شکن چپ تیگو 5

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: خرید با قیمت ارزان چراغ مه شکن چپ تیگو 5, قیمت چراغ مه شکن چپ تیگو 5, فروش آنلاین چراغ مه شکن چپ تیگو 5 با بهترین قیمت, قیمت ارزان آنلاین چراغ مه شکن چپ tiggo 5, خرید آنلاین چراغ مه شکن چپ tiggo 5 f با بهترین قیمت

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured