بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی و ابزارآلات

لوازم یدکی ماشین

    کمک فنر بادی

انتخاب خودرو

کمک فنر بادی آئودی کمک فنر بادی آلفارومئو کمک فنر بادی اس دبلیو ام کمک فنر بادی ام جی کمک فنر بادی ام وی ام کمک فنر بادی اپل کمک فنر بادی بایک کمک فنر بادی برلیانس کمک فنر بادی بسترن کمک فنر بادی بنز کمک فنر بادی بورگوارد کمک فنر بادی بی ام و کمک فنر بادی بیسو کمک فنر بادی تویوتا کمک فنر بادی جک کمک فنر بادی جیلی کمک فنر بادی دامای کمک فنر بادی دانگ فنگ کمک فنر بادی رنو کمک فنر بادی سانگ یانگ کمک فنر بادی سوائیست کمک فنر بادی سوبارو کمک فنر بادی سوزوکی کمک فنر بادی سیتروئن کمک فنر بادی فوتون کمک فنر بادی فولکس کمک فنر بادی فیات کمک فنر بادی لندمارک کمک فنر بادی لوتوس کمک فنر بادی لکسوس کمک فنر بادی لیفان کمک فنر بادی مازراتی کمک فنر بادی مزدا کمک فنر بادی میتسوبیشی کمک فنر بادی نیسان کمک فنر بادی هاوال کمک فنر بادی هایما کمک فنر بادی هن تنگ کمک فنر بادی هوندا کمک فنر بادی هیوندای کمک فنر بادی ولوو کمک فنر بادی پروتون کمک فنر بادی پورشه کمک فنر بادی پژو کمک فنر بادی چانگان کمک فنر بادی چری کمک فنر بادی کوپا کمک فنر بادی کیا کمک فنر بادی گریت وال کمک فنر بادی یواز

برندها brands


کمک فنر بادی یک وسیله‌ی بسیار کاربردی برای ایمنی و امنیت خودرو محسوب می‌شود که می‌تواند باعث گردد تا خودرو هنگام رویارویی با انواع سرپیچ تعادل خود را حفظ کند و این‌چنین از هرگونه لیز خوردن خودرو جلوگیری به عمل آید. خاطر نشان می‌کنم که کمک فنر بادی وظایف خاصی دارد که یک نمونه از آن گفته شد. اما بدون‌شک با اهمیت‌ترین وظیفه‌ی کمک فنر بادی حفظ کردن ایمنی خودرو می‌باشد، به‌این‌دلیل‌که اگر توجه داشته باشید در زمان عبور از هر گونه جاده‌ای این احتمال بسیار وجود دارد که هر نوع سنگ و یا مانع کوچک و یا بزرگی در جاده وجود داشته باشد که با برخورد به تایر خودرو می‌تواند خسارات بسیار گزافی را به خودرو و بدنه‌ی آن وارد آورد.


کمک فنر بادی ماشین


کمک بادی چیست

در نظر داشته باشید که با وجود کمک فنر بادی شما می‌توانید جابه‌جایی و نیرو را به راحتی احساس کنید؛ چراکه به‌ واسطه‌ی نیرو و جابه‌جایی ارتفاع و هم‌چنین سطح خودرو سنگین و یا سبک می‌تواند با یک تعادل خاص خود را نگه دارد. بسیاری از رانندگان ماشین‌های سنگین به خوبی با عملکرد عالی کمک فنر بادی آشنا هستند و این موضوع را در نظر دارند که در صورت هرگونه مشکل و ایراد در کمک فنر بادی به بدنه‌ی ماشین‌سنگین و یا خودرو سبک چه صدمه و آسیبی وارد می‌شود. به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از کمک فنر بادی که محفظه‌ی آن بتواند به‌خاطر وجود ورقه‌های فلزی به شکلی صحیح پرس شده باشد، بسیار مورد کاربرد می‌باشد به‌این‌دلیل‌که، اگر ورقه‌ی فلزی در محفظه‌ی کمک فنر بادی وجود نداشته باشد نمی‌توان ورود و خروج هوا را به‌راحتی فراهم آورد.


کیفیت کمک فنر بادی

شما می‌توانید کمک فنر بادی را از فروشگاه لوازم یدکی خودرو با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید به این‌دلیل‌که، بدون وجود کمک فنر بادی شما باید منتظر آسیب و شکستگی فنرهای خودروی خود باشید که این مسأله اصلا به‌صرفه نیست. در برخی از شرایط شاید شاهد باشید که کمک فنر بادی مورد نظر شما یک لاستیک کاملاً فشرده با حالت کنف می‌باشد، که اصولا کمک فنر بادی می‌تواند برای اسپرت‌کردن بسیاری از ماشین‌ها یک موضوع مهم شمرده شود که عمدتاً کمک فنر بادی را می‌توان برای خودروهایی مانند ۴۰۵، سمند، پارس و این‌چنین خودروهایی در نظر گرفت.


کمک فنر بادی خودرو


اجزای کمک فنر بادی

اصولاً کمک فنر بادی که به‌خاطر داشتن یک کمپرسور ۱۲ ولت که می‌تواند به باطری متصل شود یکی از اقلام مورد نیاز در کمک فنر بادی محسوب می‌شود و همچنین شاه فنر خودرو و اکسلی که از اجزای دیگر کمک فنر به‌شمار می‌آیند، باعث می‌شوند که نیرو و جابه‌جایی بتوانند در حد مورد نظر خود حرکت کنند. البته شیربرقی نیز در بین لوازم داخلی کمک فنر بادی نقش اساسی و مهمی را ایفا می‌کند، بهتر است این نکته را به‌خاطر بسپارید که به واسطه‌ی وجود شیربرقی می‌توان، جریان باد را قطع و وصل نمود؛ چراکه برای خروج و ورود هوا باید در ارتفاع خاصی تنظیم گردد. شیربرقی این وظیفه را برعهده دارد که اتصالاتی به‌شکل پرسی و در برخی از شرایط به‌صورت دکمه‌ای را در هنگام‌کار فنر کمک بادی به‌حدی متعادل سازد که صدای این وسیله باعث اذیت و آزار سرنشینان خودرو نشود. برای‌این‌که بتوان ارتفاع خودروی مورد نظر را بالاتر در نظر گرفت، باید از فشارشکن که در هنگام ورود باد در داخل کمک فنر بادی تنظیم می‌شود استفاده کرد، به‌این‌دلیل‌که تنظیم فشار باعث می‌شود تا از فشار بیش از حد جلوگیری به‌عمل آید.


کلام آخر

شما با خرید یک کمک فنر بادی با کیفیت می‌توانید از روی درجه‌ی باد، میزان فشار باد درون مخزن را بررسی نمایید و این‌گونه به تنظیم فشار باد در کمک فنر بادی فکر کنید، استفاده از بالن‌هایی که کیفیت و استاندارد بالایی داشته باشند می‌توانند از هرگونه ترکیدگی در کمک فنر بادی جلوگیری به‌عمل آورند؛ چرا که استقامت و دوام بالن بسیار بر روی عملکرد اصلی کمک فنر بادی تاثیر می‌گذارد.


خیلی عالی به نظر میاد

بسته بندی محصول جالب بود و به سهولت نصب شد
ارسال شده توسط علی احمدی (تهران) 10 September 2019

آیا این بررسی برای شما مفید بود؟

بله با تشکر از شما
نمایش بیشتر

© Copyright 2019 All Rights Reserved

secured