صفحه کلاچ لیفان 520

صفحه کلاچ برای لیفان 520 مدل 1387 تا 1393

1 رای

  • تولیدکننده: KYB
  • برند: Lifan
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای لیفان 520 مدل 1387 تا 1393
  • ویژگی ها صفحه کلاچ اصلی


شیوه های پرداخت شیوه های پرداخت در فروشگاه Car i4
ضمانت برگشت 7 روز ضمانت بازگشت برای خرید های آنلاین
پرداخت امن پرداخت امن با درگاه های پرداخت
مشاوره و پشتیبانی مشاوره و پشتیبانی تماس تلفنی و چت آنلاین
خرید با اطمینان تضمین اصالت کالاخرید با اطمینان

نقد و بررسی صفحه کلاچ برای لیفان 520 مدل 1387 تا 1393

کلاچ وسیله ‌ای می‌باشد که انتقال نیرو را قطع و وصل می‌کند همان ‌طور که می‌دانید جلوبندی و موتور خودرو از قطعات متنوعی تشکیل شدند که یکی از آن‌ها صفحه کلاچ ماشین است که در مکانیزم خودرو نقش مهمی را دارد و انتقال نیرو را قطع و وصل می‌کند وسیله ‌ای که برای انتقال چرخش از شیفت به شیفت دیگر استفاده می‌شود کلاچ می‌گوید در مکانیزم انتقال نیرو برای این‌ که گشتاور تولید شده در بخش دیگری استفاده شود بهترین کار استفاده از کلاچ می‌باشد به کار گرفتن از صفحه کلاچ در هر زمان که نیاز به قطع انتقال نیرو باشد انجام می‌شود.سیستم کلاچ در واقع شامل یک سری قطعات است که یکی از آن‌ها صفحه کلاچ می‌باشد که این امکان را به راننده ماشین می‌دهد تا خودرو بتواند حرکت دهد و تعویض دنده را خیلی ساده انجام دهد. در واقع این قطعات کلاچ در کنار هم دیگر باعث می‌شوند تا ماشین اینقدر راحت صورت بگیرد.


قیمت صفحه کلاچ لیفان 520


لوازم یدکی لیفان 520

صفحه کلاچ بعد از مدتی مانند هر لوازم ‌یدکی و قطعاتی که در خودرو وجود دارد سائیده شده و باید تعویض بشود؛ زمان تعویض صفحه کلاچ بستگی به مدل رانندگی دارد و هر شصت هزار کیلومتر باید عوض گردد به ‌همین دلیل صفحه کلاچ مدل‌های مختلفی دارد یکی از آن‌ها صفحه ‌ای، روغنی، خشک و اتوماتیک می‌باشد که هر کدام از آن‌ها روش قطع کردن نیرو را به ‌صورت جداگونه انجام می‌دهد. سلامت و کارایی خوب در مورد صفحه کلاچ در سیستم‌های دنده بسیار مهم است.وظیفه صفحه کلاچ این است که بخش‌های دیگر کلاچ را به حرکت در بیاورد و به همراهه یک ورق فولادی پرت می‌شود و این ورق فولادی با کمک فنر پیچشی حرکت دورانی در داخل ماشین را فراهم می‌کند که در کنار همدیگر باعث می‌شود تا راننده خیلی روغن دنده را عوض کند و خودرو را کنترل نماید.


اشکالات سیستم کلاچ 

سیستم کلاچ اگر به هر دلیلی دچار آسیب و خرابی شود شما باید نسبت ‌به تعویض آن اقدام کنیم از معایب سیستم کلاچ می‌توان به لرزیدن خودرو در زمانی‌ که راننده کلاچ را رها می‌کند و این لرزش بی‌ دلیل از فنر خارج شدن توپی صفحه کلاچ است. ضمنا برای رفع کردن این ایراد باید اول به معیوب بودن فنرها هم سری بزنید و از آن اطمینان پیدا کنید و همین ‌طور برای نگه ‌داشتن صحیح خودرو باید صفحه کلاچ و خیلی سریع عوض کنید ضمنا اگر کلاچ بوکس و باد شود صفحه کلاچ هم آسیب‌ دیده است. در واقع لنت یا تمام شدن لنت دچار صفحه کلاچ شده و یا این ‌که لنت آن چرب شده‌ است و از دلایل چرب شدن لنت هم می‌توان به خرابی کاسه‌ نمد اشاره کرد که خودش پروسه ی مجرایی است.ضمنا در مورد قیمت صفحه کلاچ باید به شما بگویم که تا حد زیادی بستگی به مدل و برند خودرو دارد و هر چه مدل و برند بالاتر باشد قیمت آن بالاتر است البته شما می‌توانید در فروشگاه‌های لوازم ‌یدکی ماشین اگر به‌ دنبال صفحه کلاچ لیفان 520 یک مدل آن با قیمت مناسب را پیدا کنید.


مشخصات فنی صفحه کلاچ برای لیفان 520 مدل 1387 تا 1393

مشخصات کلی
مناسب برای لیفان 520 مدل 1387 تا 1393
ویژگی ها صفحه کلاچ اصلی

نظرات صفحه کلاچ برای لیفان 520 مدل 1387 تا 1393

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: صفحه کلاچ لیفان 520, خرید صفحه کلاچ 520, قیمت صفحه کلاچ لیفان 520, خرید و قیمت صفحه کلاچ 520, خرید ارزان صفحه کلاچ لیفان 520, خرید آنلاین صفحه کلاچ 520, قیمت ارزان صفحه کلاچ لیفان 520

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured