انواع سپر جلو سوزوکی ویتارا

سپر جلو سوزوکی ویتارا

1 رای

  • تولیدکننده: ANZO
  • برند: Suzuki
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای سوزوکی ویتارا 2015-2019
  • سمت جلو


نقد و بررسی سپر جلو سوزوکی ویتارا

خودرو سوزوکی ویتارا از محصولات کارخانه خودرو سازی ژاپنی است که برای اولین بار در سال 1998 تولید شد و از سال 1386 در ایران خودرو مونتاژ و وارد بازار شد این ماشین کراس اوور بوده و از امکانات خوبی بهره مند میباشد و تا بحال توانسته است طرفداران بخصوص خود را در ایران پیدا کند.

این ماشین از لحاظ ظاهری نیز از طراحی خوبی برخوردار است و در قسمت جلویی این خودرو سپر آن قرار گرفته است که تاثیر قابل توجهی روی فیس این ماشین می گذارد سپر خودرو بجز زیبایی ظاهری ،برای محافظت از جلو ماشین و اجزای آن و همچنین کم کردن شدت برخورد تصادفات و آسیب به سر نشینان میباشد هرچند در سرعت بسیار بالا نمیتواند جلوی خسارت را بگیرد اما با این وجود سپر جلو و عقب در ماشین یکی از ضرورات و نیازها است . سپر جلو و عقب در بازار به ۲ صورت خام و رنگ شده میباشد.

شرکت اینترنتی Cari4.com عرضه کننده سپر جلو سوزوکی ویتارا و همچنین دیگر محصولات و لوازم یدکی سوزوکی میباشد.
همه محصولات عرضه شده در فروشگاه Cari4 دارای کنترل کیفیت محصول و ضمانت کیفیت محصول هستند.
این محصول با جنس اصلی و فوق العاده با استاندارد کامل میباشد و با بسته بندی با فوم مخصوص برای جلوگیری به اسیب میباشد و آماده ارسال با سریع ترین زمان ممکن به سراسر ایران توسط فروشگاه Cari4 میباشد.

مشخصات فنی سپر جلو سوزوکی ویتارا

مشخصات کلی
مناسب برای سوزوکی ویتارا 2015-2019
سمت جلو

نظرات سپر جلو سوزوکی ویتارا

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: خرید سپر جلو Suzuki ویتارا, خرید ارزان سپر جلو Suzuki ویتارا, قیمت سپر جلو Suzuki ویتارا, بهترین سپر جلو Suzuki ویتارا, عرضه کننده سپر جلو Suzuki ویتارا

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured