بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی و ابزارآلات

لوازم یدکی خودرو

    پمپ هیدرولیک

انتخاب خودرو

پمپ هیدرولیک آئودی پمپ هیدرولیک آلفارومئو پمپ هیدرولیک اس دبلیو ام پمپ هیدرولیک ام جی پمپ هیدرولیک ام وی ام پمپ هیدرولیک اپل پمپ هیدرولیک بایک پمپ هیدرولیک برلیانس پمپ هیدرولیک بسترن پمپ هیدرولیک بنز پمپ هیدرولیک بورگوارد پمپ هیدرولیک بی ام و پمپ هیدرولیک بیسو پمپ هیدرولیک تویوتا پمپ هیدرولیک جک پمپ هیدرولیک جیلی پمپ هیدرولیک دامای پمپ هیدرولیک دانگ فنگ پمپ هیدرولیک رنو پمپ هیدرولیک سانگ یانگ پمپ هیدرولیک سوائیست پمپ هیدرولیک سوبارو پمپ هیدرولیک سوزوکی پمپ هیدرولیک سیتروئن پمپ هیدرولیک فوتون پمپ هیدرولیک فولکس پمپ هیدرولیک فیات پمپ هیدرولیک لندمارک پمپ هیدرولیک لوتوس پمپ هیدرولیک لکسوس پمپ هیدرولیک لیفان پمپ هیدرولیک مازراتی پمپ هیدرولیک مزدا پمپ هیدرولیک میتسوبیشی پمپ هیدرولیک نیسان پمپ هیدرولیک هاوال پمپ هیدرولیک هایما پمپ هیدرولیک هن تنگ پمپ هیدرولیک هوندا پمپ هیدرولیک هیوندای پمپ هیدرولیک ولوو پمپ هیدرولیک پروتون پمپ هیدرولیک پورشه پمپ هیدرولیک پژو پمپ هیدرولیک چانگان پمپ هیدرولیک چری پمپ هیدرولیک کوپا پمپ هیدرولیک کیا پمپ هیدرولیک گریت وال پمپ هیدرولیک یواز

برندها brands


گردش، تولید و اعمال فشار روغن هیدرولیک توسط پمپ هیدرولیک انجام می‌شود. تعبیه پمپ‌های هیدرولیک در خودروها یکی از تغییرات مثبت در سیستم فرمان خودرو است که در جریان‌های سیال هیدورلیکی مانند سیلندر و موتور از آن استفاده می‌شود تا روغن هیدرولیک را در سیستم به گردش بیاندازد. پمپ هیدرولیک توسط چندین اجزای اصلی جعبه فرمان خودرو در وسیله نقلیه برای انجام عملکردهای بسیار مهم استفاده می شود. از آنجاییکه هم بخش سیستم ترمز خودرو و هم سیستم جعبه فرمان دارای پمپ هیدرولیک هستند، در حالت کلی در بیشتر اتومبیل ها از پمپ های هیدرولیک برای جلوگیری از توقف ناگهانی خودرو، کمک به هدایت وسیله نقلیه و همچنین کمک به تحمل وزن وسیله نقلیه و سواری نرمتر استفاده می شود. بنابراین از قطعات حائز اهمیت لوازم یدکی خودرو به شمار می‌رود.


پمپ هیدرولیک خودرو


 اگر تجربه رانندگی با خودروهای قدیمی را که مجهز به فرمان هیدرولیک یا برقی نیستند داشته باشید، قطعا می‌دانید که چرخاندن فرمان در سرعت‌های مختلف چقدر سخت است. امروزه در صنعت خودروسازی تقریبا تمام وسایل نقلیه مدرن مجهز به فرمان برقی هیدرولیک هستند که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی وسیله نقلیه خود را در جهات مختلف بچرخانید. این نوع جعبه فرمان خودرو حتی در زمان توقف کامل خودرو نیز باعث می‌شود تا فرمان را به راحتی بچرخانید. پمپ‌های هیدرولیک که بخشی از این سیستم هستند، می‌توانند موتور محرک بوده و یا به صورت دستی کار کنند. برخی از پمپ‌های هیدرولیک نیز امکان تغییر مکان و جابه‌جایی دارند که بر اساس این قابلیت می‌توانند تطبیق‌های زیادی در دامنه سرعت خود در هماهنگی با دور ورودی ثابت ایجاد کنند. در حالت کلی پمپ‌های هیدرولیک همانند یک شیر تنظیم فشار عمل می‌کنند و جابه‌جایی مثبت جریان مایع درون خود را سبب می‌شوند.


سیستم تعلیق هیدرولیک چیست؟

در سال‌های اخیر سیستم تعلیق هیدرولیک در بسیاری از وسایل نقلیه به کار گرفته شده است که تغییری مثبت به شمار می‌رود. سیستم تعلیق هیدرولیکی نوعی سیستم تعلیق است که از دمپرهای مستقل برای هر چرخ خودرو استفاده می کند و توسط یک واحد کنترل اصلی کنترل می شود که به طور معمول در داخل خودرو قرار می گیرد. پمپ‌های هیدرولیک موجود در دامپرها باعث ایجاد سطح بالایی از فشار می‌گردند. دمپرهای مستقل موجود در سیستم تعلیق هیدرولیک همگی از پمپ های هیدرولیکی کوچک برای اعمال فشار دامپرها در محل هر چرخ استفاده می کنند. دامپرهای جداگانه را می‌توان با یک سوئیچ از داخل خودرو روشن و خاموش کرد. 


پمپ هیدرولیک ماشین


پمپ هیدرولیک فرمان‌های برقی نیز حاوی مایع هیدرولیک است. هنگامیکه که فرمان خود را می چرخانید، پمپ هیدرولیک موجود در سیستم فرمان اتومبیل از طریق پمپ هیدرولیک پره ای دوار، مایعات فرمان را به سمت چرخ دنده هدایت می کند. در اکثر وسایل نقلیه، موتور موجود در پمپ توسط یک تسمه و قرقره تامین می شود. همانطور که تسمه پره‌های موتور و روتور را در سیستم فرمان قدرت تأمین می کند، مایع هیدرولیک نیز فشار زیادی ایجاد می کند که برای کمک به شما در چرخاندن وسیله نقلیه استفاده می شود. فشار ایجاد شده به میله فرمان که به فرمان و دنده متصل است (که چرخ ها را می چرخاند) وارد می شود. هرچه نیرو یا گشتاور بیشتری به فرمان وارد کنید، میله فرمان بیشتر می چرخد و چرخ ها را می چرخاند.

خریداران لوازم یدکی خودرو می‏توانند با اطمینان خاطر از اصالت و کیفیت کالا پمپ هیدرولیک فرمان تمام خودروهای خارجی و وارداتی را از فروشگاه اینترنتی cari4 که از توزیع‏ کنندگان برتر لوازم یدکی ماشین در سطح کشور است، تهیه نمایند. فروشگاه cari4 با کادری مجرب از متخصصان تمامی محصولات لوازم یدکی مربوط به بخش سیستم فرمان خودرو را از لحاظ کیفیت تضمین کرده و پاسخگوی تمامی نیاز‏های مشتریان در سطح کشور می‏باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خیلی عالی به نظر میاد

بسته بندی محصول جالب بود و به سهولت نصب شد
ارسال شده توسط علی احمدی (تهران) 10 September 2019

آیا این بررسی برای شما مفید بود؟

بله با تشکر از شما
نمایش بیشتر

© Copyright 2019 All Rights Reserved

secured