بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی و ابزارآلات

رینگ ماشین

    رینگ فابریکی

    • فقط کالاهای موجود
    جستجوی پیشرفته
  • مقایسه ( مورد)

    هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

انتخاب خودرو

رینگ فابریکی آئودی رینگ فابریکی آلفارومئو رینگ فابریکی اس دبلیو ام رینگ فابریکی ام جی رینگ فابریکی ام وی ام رینگ فابریکی اپل رینگ فابریکی بایک رینگ فابریکی برلیانس رینگ فابریکی بسترن رینگ فابریکی بنز رینگ فابریکی بورگوارد رینگ فابریکی بی ام و رینگ فابریکی بیسو رینگ فابریکی تویوتا رینگ فابریکی جک رینگ فابریکی جیلی رینگ فابریکی دامای رینگ فابریکی دانگ فنگ رینگ فابریکی رنو رینگ فابریکی سانگ یانگ رینگ فابریکی سوائیست رینگ فابریکی سوبارو رینگ فابریکی سوزوکی رینگ فابریکی سیتروئن رینگ فابریکی فوتون رینگ فابریکی فولکس رینگ فابریکی فیات رینگ فابریکی لندمارک رینگ فابریکی لوتوس رینگ فابریکی لکسوس رینگ فابریکی لیفان رینگ فابریکی مازراتی رینگ فابریکی مزدا رینگ فابریکی میتسوبیشی رینگ فابریکی نیسان رینگ فابریکی هاوال رینگ فابریکی هایما رینگ فابریکی هن تنگ رینگ فابریکی هوندا رینگ فابریکی هیوندای رینگ فابریکی ولوو رینگ فابریکی پروتون رینگ فابریکی پورشه رینگ فابریکی پژو رینگ فابریکی چانگان رینگ فابریکی چری رینگ فابریکی کوپا رینگ فابریکی کیا رینگ فابریکی گریت وال رینگ فابریکی یواز

ماشین از جمله قطعات خیلی مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از آن یک سری کارایی دارند. برخی از قطعات وجود دارند که از نظر کارایی در ماشین تاثیر دارند؛ در صورتی که برخی دیگر از لوازم به صورتی هستند که روی ظاهر ماشین تاثیر دارند؛ رینگ یکی از این قطعات است. رینگ قطعه ای می باشد که در ظاهر ماشین خیلی تاثیر دارد. رینگ و لاستیک ماشین همواره مشتریان خاص خودش را دارد که بیشتر قشر جوان هستند تا بتوانند تغییری در ظاهر ماشین ایجاد کنند. رینگ فابریک خودرو قطعه ای است که در هر ماشینی وجود آن الزامیست. در این مقاله نگاهی به آن خواهیم انداخت.


رینگ فابریکی ماشین


انواع رینگ ماشین

رینگ خودرو انواع و اقسام مختلفی دارد که هر کدام از آن ها یک سری مزایا و ویژگی دارند. شما به عنوان راننده باید یک رینگ مناسب برای خودروتان را فراهم کنید؛ چون که تاثیر زیادی روی دینامیک ماشین دارد؛ در واقع اگر رینگ خوب نباشد، فرمان پذیری و کیفیت سواری ماشین کاهش پیدا می کند. البته باید بگوییم که نظر رانندگان در رینگ می تواند متفاوت باشد برخی از آن ها رینگ فابریکی و برخی دیگر رینگ اسپرت ماشین را ترجیح می دهند. رینگ های اسپرت به لاستیک پهن نیاز دارند و میزان مصرف سوخت را بیشتر می کنند؛ به همین دلیل برخی از رانندگان ترجیح می دهند تا رینگ فابریک و کارخانه ای را انتخاب کنند. 


نگاهی به مزایا و معایب رینگ

رینگ ها عموما فولادی و یا آلومینیومی است؛ اما رینگ های پلاستیکی و فانتزی هم در بازار وجود دارند که شما می توانید آن ها را استفاده کنید. رینگ ها به صورت کلی به سه دسته یک قطعه، دو قطعه و سه قطعه تقسیم می شوند. رینگ ها استحکام بالایی دارند و وزن آن ها سبک می باشد. استفاده از فناوری های نوین در تولید آن ها هزینه مونتاژ بیشتر بوده و همین طور قیمت خرید آن ها هم بیشتر است. رینگ هم مانند هر قطعه ی دیگر ماشین یک سری مشکلاتی دارد و برای آن می توان تعمیر کردن سخت و دشوار آن را نام برد. تعمیر کردن رینگ سخت است و نیاز به انرژی و مهارت دارد.رینگ های دو قطعه مدل دیگری از رینگ هستند که نسبت به رینگ خودرو یک قطعه قیمت پایین تری داشته و در بازار بیشتر هستند؛ این مدل رینگ نیز همین طور عرضه اش محدود و با تنوع کمتر است. در طراحی رینگ با این دو قطعه با استفاده از یک جوش مرکزی بهم دیگر وصل می شوند.مدل دیگری از رینگ هستند که با استفاده از یک قسمت مرکزی، لبه بیرونی و حلقه ها ساخته می شوند این مدل رینگ با به کار گرفتن از آلیاژ  آلومینیوم به هم دیگر متثل بوده و وزن شان بسیار مناسب است. رینگ های سه قطعه نسبت به مدل های دیگر مزایایی که دارند این است که به راحتی می توان آن ها را تعمیر کرد و مشکل خاصی هم ندارند از این رو بیشتر رانندگان ترجیح می دهند تا این رینگ را تهیه کنند. 


خیلی عالی به نظر میاد

بسته بندی محصول جالب بود و به سهولت نصب شد
ارسال شده توسط علی احمدی (تهران) 10 September 2019

آیا این بررسی برای شما مفید بود؟

بله با تشکر از شما
نمایش بیشتر

© Copyright 2019 All Rights Reserved

secured