بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی و ابزارآلات

ساب ووفر خودرو

  ساب ووفر

  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  تنها 5 عدد در انبار باقی مانده
  (7) 5
  تماس بگیرید

  ۹۰٪ (12 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  ۹۰٪ (12 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  0 تومان

  نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

انتخاب خودرو

برندها brands


سیستم‌ صوتی ماشین هم به مرور زمان پیشرفته شد و در حال حاضر قطعات زیادی برای آن به کار می‌رود. ساب ووفر یک از اصطلاح انگلیسی است که در سیستم صوتی ماشین خیلی به کار برده می‌شود.  ساب ووفر یکی از قطعات پیشرفته سیستم صوتی ماشین محسوب می‌شود که به کیفیت پخش بالای آهنگ از باند خودرو خیلی کمک می‌کند. ساب ووفرها به عبارتی دیگر همان بلند گو با کارایی تولید کردن صدای بم می‌باشند که اگر آن را ضبط ماشین تان ببندید، آهنگ مد نظرتان را با جزئیات کامل و باس می‌توانید بشونید. در این مقاله نکاتی درباره آن بیان خواهیم کرد.


ساب ووفر خودرو پایونیر

ساب ووفر هم مانند قطعات دیگری ماشین از انواع و اقسام مختلفی تشکیل شده است؛ به صورت کلی ساب ووفر دو مدل دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ساب پسیو یا غیر فعال و ساب اکتیو یا فعال اشاره کرد. برای توضیح دادن این دو مدل باید بگوییم که ساب پسیو یا غیر فعال به سابی گفته می‌شود که درون خودش فقط دارای بلندگوی بزرگ است که برای راه اندازی کردن آن نیازی ندارید که از آمپلی فایر خارجی استفاده کنید؛ اما ساب ووفر اکتیو مدلی است که شما هیچ نیازی آمپلی فایر جانبی نخواهید داشت و خودش دارای کنترل کننده صوتی است. از نظر کیفیت صدا فرق زیادی به این دو دو مدل نیست؛ اما باید بگوییم که ساب ووفری که از آمپلی فایر ماشین برخوردار است در زمان نصب و هزینه‌های آن مقرون به صرفه تر است؛ چون که برای کار کردن و راه اندازی کردن آن فقط نیاز دارید که منبع صوتی بزنیدش و کار کند؛ اما درباره ساب ووفر پسیو نیاز دارید تا هزینه های مجدد کنید و آمپلی فایر بخرید و مهم تر از همه این است که ساب ووفر پسیو برای کارکردن همیشه نیاز به آمپلی فایر جانبی دارد. اما باید بگوییم که برای کارکردن بهتر بیشتر ساب ووفرها را به صورت اکتیو عرضه می‌کنند تا دیگر نیازی به هزینه‌های اضافی نباشد.


نکاتی برای خرید ساب ووفر ماشین

ساب ووفرها جزء قطعاتی محسوب می‌شود که معمولا قیمت زیادی دارند که باید از در زمان خرید آن‌ها به نکاتی توجه کنید تا از خرید خودتان راضی باشید. برای این که ساب ووفر بخرید باید یک سری نکات را در نظر بگیرید اولین آن که شاید مهم ترین آن‌ها شناسایی برندهای معتبر موجود در بازار است. برای ساب ووفر برندهای معتبر مانند سونی، پایونیر، آلپاین، جی وی سی و کلاریون می‌باشند که به دلیل سابقه بالایی در این حوزه دارند عموما قیمت بیشتری دارند؛ اما در کنار آن‌های برندهایی مانند مارشال هم وجود دارند که قیمت شان کم تر است. دومین عاملی که باید در زمان خرید ساب ووفر به آن توجه کنید توان خروجی آن است که قدرت و کیفیت صدای آن را نشان می‌دهد که با توجه به وات است. هر اندازه که توان خروجی آن بالاتر باشد، صدای آن نیز بیشتر است که حتما باید به توان و کیفیت ساب ووفر هم توجه کنید و آن را مورد استفاده قرار دهید.


خیلی عالی به نظر میاد

بسته بندی محصول جالب بود و به سهولت نصب شد
ارسال شده توسط علی احمدی (تهران) 10 September 2019

آیا این بررسی برای شما مفید بود؟

بله با تشکر از شما
نمایش بیشتر

© Copyright 2019 All Rights Reserved

secured