بزرگترین فروشگاه لوازم یدکی و ابزارآلات

لوازم یدکی خودرو

  فلایویل

  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  (6) 5
  تماس بگیرید

  96٪ (41 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  96٪ (41 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  0 تومان

  (6) 5
  تماس بگیرید

  96٪ (25 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  96٪ (25 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  0 تومان

  (6) 5
  تماس بگیرید

  96٪ (22 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  96٪ (22 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  0 تومان

  (6) 5
  تماس بگیرید

  96٪ (23 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  96٪ (23 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  0 تومان

  (6) 5
  تماس بگیرید

  96٪ (26 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  96٪ (26 نفر) از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده‌اند.

  0 تومان

  نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

انتخاب خودرو

برندها brands


فلایویل یک دیسک فلزی می‌باشد که شبیه دنده‌ای است که بین کلاچ و گیربکس قرار گرفته است. این قسمت به همراه کلاچ به تأمین نیرو از موتور و گیربکس کمک می‌کند. هر اتومبیل سواری یا کامیون سنگینی این قسمت مهم را دارد و از بخش‌های جدایی ناپذیر لوازم یدکی خودرو به شمار می‌رود. فلایویل به طور معمول از چدن، فولاد یا در بعضی موارد از آلومینیوم ساخته می‌شود که برای جلوگیری از انعطاف پذیری یا ایجاد انحراف در هنگام استفاده بسیار سخت است. لبه فلایویل دارای یک ردیف دندانه است که با استارت موتور درگیر می‌شود.چرخ لنگر جرم لازم برای اینرسی چرخشی فراهم می‌کند تا موتور ماشین روشن بماند. در غیر این صورت، وقتی پای خود را از روی پدال گاز خارج کنید ، موتور متوقف می‌شود. فلایویل موتور را متعادل میکند. از همه مهمتر، فلایویل موتور را از طریق سیستم کلاچ به سیستم انتقال قدرت متصل می‌کند تا نیرو را به چرخ‌ها انتقال یابد.


فلایویل ماشین


فلایویل که با نام چرخ لنگر نیز شناخته می‌شود، در حالت کلی یک وسیله مکانیکی گردان است که به طور خاص برای استفاده از حفظ حرکت زاویه‌ای طراحی شده تا انرژی چرخشی را به طور موثر ذخیره کند. یک چرخ لنگر از ذخیره انرژی مکانیکی برای کاربرد بعدی استفاده می‌کند. همانند سایر انواع باتری‌ها، یک فلایویل ذاتاً انحرافات را در توان خروجی سیستم هموار کرده و بدین ترتیب با در نظرگیری سرعت مکانیکی، زاویه یا سایر موارد سیستم، نقش یک فیلتر کم گذر را ایفا می‌کند. به عبارت دقیق‌تر، انرژی ذخیره شده یک چرخ لنگر با ایجاد کاهش در ورودی انرژی، باعث افزایش انرژی در خروجی می شود و بالعکس هرگونه ورودی انرژی اضافی (نیروی تولید شده توسط سیستم) را به صورت انرژی چرخشی جذب می کند. استفاده‌های معمول از چرخ لنگر شامل موارد زیر است:

هموارسازی خروجی برق یک منبع انرژی

 به عنوان مثال، از چرخ فلایویل در موتورهای رفت و برگشتی استفاده می‌شود زیرا گشتاور فعال از پیستون‌های منفرد متناوب است.

تحویل انرژی با سرعتی بالاتر از توانایی منبع انرژی

این امر با جمع آوری انرژی در چرخ لنگر با گذشت زمان و سپس آزادسازی سریع آن، با سرعتی که بیش از توانایی‌های منبع انرژی است، حاصل می‌شود.

کنترل جهت گیری یک سیستم مکانیکی 

سیستم‌های ذخیره انرژی

چرخ لنگرها به طور معمول از فولاد ساخته می‌شوند و بر روی یاتاقان‌های معمولی می‌چرخند که معمولا به حداکثر سرعت چرخش چند هزار دور در دقیقه محدود می‌شوند. همچنین فلایویل با چگالی انرژی بالا می‌تواند از کامپوزیت‌های فیبر کربن ساخته شده و دارای یاتاقانهای مغناطیسی باشد، که فلایویل را قادر می‌سازد با سرعت تا 60،000 دور در دقیقه (1 کیلوهرتز) بچرخند. از فلایویل غالباً برای تأمین توان خروجی متناوب در سیستم‌هایی که منبع انرژی آنها پیوسته نیست استفاده می شود. به عنوان مثال، از یک فلایویل در هموارسازی نوسانات سریع سرعت زاویه‌ای میل لنگ در یک موتور رفت و برگشتی استفاده می‌شود. در این حالت، میل لنگ فلایویل هنگامی که گشتاور خودرو توسط پیستون بر روی آن اعمال می‌شود، انرژی را ذخیره می کند و آن را به پیستون برمی گرداند تا دوباره هوا و سوخت را فشرده کند.

فروشگاه اینترنتی Cari4 از توزیع‏ کنندگان برتر لوازم یدکی ماشین آلات سبک و سنگین در سطح کشور می‌باشد و با کادری مجرب از متخصصان تمامی محصولات لوازم یدکی خودرو را از لحاظ اصالت و کیفیت تضمین کرده و پاسخگوی تمام نیاز‏های مشتریان در سطح کشور است. ارسال سریع سفارشات و بهره‌گیری از بسته‌بندی‌های اصولی جهت جلوگیری از آسیب دیدن فلایویل وجه تمایز مجموعه Cari4 می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خیلی عالی به نظر میاد

بسته بندی محصول جالب بود و به سهولت نصب شد
ارسال شده توسط علی احمدی (تهران) 10 September 2019

آیا این بررسی برای شما مفید بود؟

بله با تشکر از شما
نمایش بیشتر

© Copyright 2019 All Rights Reserved

secured