چراغ جلو ام وی ام X33قدیم |خرید با بهترین کیفیت و قیمت

چراغ جلو ام وی ام X33قدیم |خرید با بهترین کیفیت و قیمت

چراغ جلو چپ ام وی ام X33 قدیم

  • برند: MVM
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای ام وی ام X33


نقد و بررسی چراغ جلو چپ ام وی ام X33 قدیم

خودرو ام وی ام X33 یک خودروی کراس اور چینی می باشد. که توسط مدیران خودرو در سال 1389 در ایران مونتاژ و روانه بازار گردیده است.

در آن دوره علارقم کیفیت پایین این خودرو شاسی بلند به علت نداشتن رقیب با قیمت پایینی که این خودرو داشت از فروش خوبی برخوردار بود. و پس از گذشت چند سال مدیران خودرو نمونه ای با کیفیت تر و مدرن تر را جایگزین کردند.

پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو سازی امروزه نه تنها باعث ساخت خودرو های مدرن و پیشرفته شده است،بلکه بر زیبایی چراغ ها و ظاهر خودرو و ایمنی سرنشینان نیز تاثیر بسزایی داشته است.


چراغ های جلو باید شامل استاندارد های باشد و نه تنها روشنایی آن حائز اهمیت باشد بلکه نباید نور آن به گونه ای باشد که رانندگان خودرو های دیگر را دچار مشکل در دید و رانندگی کند.

قروشگاه اینترنتی CARI4 چراغ جلو ام وی ام X33  قدیمی را با ضمانت کیفیت اصالت کالا و بهترین قیمت موجود در بازار را با سریع ترین زمان ممکن در سراسر کشور به دست مشتریان خود می رساند.

مشخصات فنی چراغ جلو چپ ام وی ام X33 قدیم

مشخصات کلی
مناسب برای ام وی ام X33

نظرات چراغ جلو چپ ام وی ام X33 قدیم

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: بهترین کیفیت چراغ جلو ام وی ام X33قدیم, خرید آنلاین چراغ جلو ام وی ام X33قدیم, قیمت چراغ جلو ام وی ام X33قدیم, فروش آنلاین چراغ جلو ام وی ام X33قدیم, قیمت ارزان چراغ جلو ام وی ام X33قدیم, چراغ جلو mvm X33قدیم

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured