فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز | قیمت فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز

فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز | قیمت فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز

فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز

0 رای

  • تولیدکننده: Genuine
  • برند: Toyota
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای تویوتا لندکروز


نقد و بررسی فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز

یکی از بهترین ماشین های کارخانه خودروسازی تویوتا ژاپنی خودروی لندکروز میباشد که آن را یک شاسی بلند فول میدانند.

این ماشین که از لحاظ فنی دارای قدرت بسیار بالا و از برترین های دنیا است و از ظاهری زیبا و طراحی خاصی بهره مند شده است.گلگیر ماشین به صورت بیرون آمده به سبکی خاص نیز میباشد. دور گلگیر های این ماشین و البته سایر خودرو های دیگر وسیله به نام فلاپ دور گلگیر نصب میشود.

علت استفاده از فلاپ جلوگیری از برخورد و یا کشیده شدن وسیله و یا جسمی به بدنه ماشین یا گلگیر ماشین میباشد معمولا اولین قسمتی از ماشین که برخورد و کشیده میشود به جایی گلگیر است و با نصب آن ها ازین کار جلوگیری میکنند.

فلاپ ها بجز وظیفه محافظتی از لحاظ زیبایی، ظاهری خوب نیز به ماشین میدهداین محصول با بهترین جنس درست شده است و زیبا و کار آمد با استاندارد کامل میباشد.

فروشگاه اینترنتی cari4عرضه کننده فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروزر با بهترین کیفیت و قیمت موجو در بازار با کوتاهترین زمان ارسال کالا به سراسر ایران در خدمت مشتریان میباشد.
 

مشخصات فنی فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز

مشخصات کلی
مناسب برای تویوتا لندکروز

نظرات فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: خرید ارزان فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز, قیمت فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز, خرید فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز با بهترین قیمت, فروش آنلاین فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز, قیمت فلاپ دور گلگیر لندکروز toyota, فلاپ دور گلگیر تویوتا لندکروز,

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured