انواع شیشه جلو پروتون جنتو

شیشه جلو پروتون جنتو

0 رای

  • تولیدکننده: ACDelco
  • برند: Proton
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای پروتون جنتو 2015-2008


نقد و بررسی شیشه جلو پروتون جنتو


اتومبیل های مارک های مختلف معمولاً در حاشیه تأسیسات هسته ای با مسافت ثابت اما رو به افزایش پارک می شوند. در اینجا ما بر استفاده بالقوه از شیشه های جلو اتومبیل برای بازسازی دوز پس از حادثه از حوادث هسته ای برنامه ریزی نشده و بلایای طبیعی تمرکز می کنیم ، همچنین با توجه به حوادث غیر منتظره ناشی از استفاده گسترده از مواد رادیواکتیو و هسته ای. شرایط نیاز به شناسایی تکنیک های تحلیلی دارد که می تواند به راحتی و به طور قابل اعتماد برای ارزیابی دوز جذب شده استفاده شود ، کافی است تا در صورت لزوم اقدامات درمانی را سریع انجام دهد.

پیشنهاد بازدید :سیستم صوتی خودرو

نمونه هایی از سه مارک اتومبیل پرکاربرد - هوندا ، تویوتا و پروتون - با توجه به بازده حرارتی (TL) آنها مورد بررسی قرار می گیرد. ویژگی های کلیدی دزیمتریک TL در محدوده دوز اشعه گاما از 1-100 گری مورد بررسی قرار می گیرد. از دستگاه اشعه ایکس مدل ERESCO مدل 200 MF4-RW نیز برای مطالعات پاسخ انرژی استفاده شده است. برای اندازه گیری لومینسانس از یک خواننده Harshaw 3500 TLD مجهز به نرم افزار WinREMS استفاده شد.

پیشنهاد بازدید: شیشه بغل خودرو

همه مارک ها از خط تولید TL در برابر دوز استفاده می کنند ، نمونه های هوندا بیشترین پاسخ را نشان می دهند و متعاقب آن مارک های Toyota و Proton است. وابستگی انرژی مشخص شده ، تأثیر فوتوالکتریک به شدت وابسته به Z را منعکس می کند. محو شدن سیگنال طی یک دوره 28 روزه مورد بررسی قرار گرفت ، شیشه شیشه جلو اتومبیل تویوتا و پروتون با از دست دادن نسبتاً کم 52.1٪ و 52.6٪ در مقایسه با 56.7٪ ضرر نمونه های هوندا ، از دست داد. این کار اولین نمایش چنین پتانسیل شیشه جلو اتومبیل را به عنوان دوزیمتر تصادف گذشته نگر شکل می دهد.

شیشه خودرو | شیشه ماشین | شیشه جلو خودرو | شیشه تویوتا | شیشه بنز و شیشه جنتو

مشخصات فنی شیشه جلو پروتون جنتو

مشخصات کلی
مناسب برای پروتون جنتو 2015-2008

نظرات شیشه جلو پروتون جنتو

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: قیمت شیشه جلو پروتون جنتو, خرید و قیمت شیشه جلو پروتون جنتو 2008, خرید ارزان شیشه جلو پروتون جنتو 2015, خرید آنلاین شیشه جلو پروتون جنتو, قیمت ارزان شیشه جلو پروتون جنتو 2015-2008

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured