چراغ مه شکن ام وی ام X33 | خرید با بهترین قیمت

چراغ مه شکن ام وی ام X33 | خرید با بهترین قیمت

چراغ مه شکن جلو راست ام وی ام X33

  • برند: MVM
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای ام وی ام X33


نقد و بررسی چراغ مه شکن جلو راست ام وی ام X33

کاربرد چراغ مه شکن ام وی ام X33 ، در سالهای اخیر چراغ های خودروها از تغیرات زیادی برخوردار بوده است به طوری که امروزه  نصب چراغ های خودرو ها با مه شکن همراه می باشد که از نظر ظاهری در خودرو ها بسیار متفاوت می باشند .

نصب چراغ مه شکن را در جلوی خودروها را نوعی آپشن در نظر می گیرند. که معمولا در خودرو های با کلاس متوسط و لوکس بیشتر دیده می شود.

این چراغ ها معمولا  در شب و با آب و هوای نا مساعد و مه آلود که دید بهتری را در هنگام رانندگی به افراد می دهدطراحی شده اند استفاده می شود .

در شرایطی که دید کافی وجود دارد نیازی به روشن کردن چراغ مه شکن نیست. چراغ مه شکن عقب بر اساس قانون برای تمامی خودرو ها الزامی است.

شرایط استفاده چراغ مه شکن در بزرگراه ها به این صورت است ،که اگر در شرایط نا مساعد آب و هوای راننده نتواند تا 100 متر جلو تر خود را مشاهد کند تنها اجازه استفاده از چراغ مه شکن را دارد ، و زمانی که شرایط مه آلود از بین رفت باید چراغ های مه شکن خودرو را نیز خاموش کنید.

فروشگاه اینترنتی CARI4 چراغ مه شکن جلو راست ام وی ام X33 را با ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی محصول با بهترین قیمت موجود در بازار با سریع ترین زمان ارسال کالا به سراسر ایران به دست مشتریان خود می رساند.

مشخصات فنی چراغ مه شکن جلو راست ام وی ام X33

مشخصات کلی
مناسب برای ام وی ام X33

نظرات چراغ مه شکن جلو راست ام وی ام X33

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: بهترین قیمت چراغ مه شکن ام وی ام X33, خرید آنلاین چراغ مه شکن ام وی ام X33, قیمت چراغ مه شکن ام وی ام X33, خرید چراغ مه شکن MVM X33, چراغ مه شکن MVM X33, چراغ مه شکن ام وی ام X33

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured