منبع آب کیا اسپورتیج | قیمت منبع آب کیا اسپورتیج

منبع آب کیا اسپورتیج | قیمت منبع آب کیا اسپورتیج

منبع آب کیا اسپورتیج

3 رای

  • تولیدکننده: KONI
  • برند: Kia
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای کیا اسپورتیج


نقد و بررسی منبع آب کیا اسپورتیج

در هنگام راه اندازی موتور دمای قطعات داخلی آن به سرعت افزایش پیدا می کند. و وقتی موتور ماشین به دمای بهره وری میرسد باید سیستم خنک کننده شروع به فعالیت کند. سیستم خنک کننده موتور در وسایل نقلیه نقش مهمی را دارا می باشد .

در مخزن اب رادیاتور ماشین فن در یک مخزن پلاستیکی که بصورت جداگانه به رادیاتور وصل است قرار گرفته است. و بیشتر مخزن ها قالب بندی شده است که نشان می دهد سطح خنک کننده در موتور مناسب است یا خیر و زمانی که موتور خودرو سرد است ذباید بازدید شود. مخزن اب کیا اسپورتیج دارای درب پلاستیکی است و این مخزن به این طور کار میکند که وقتی فشار در رادیاتور بالا باشد خنک کننده مجاز میباشد که از رادیاتور به مخزن جریان یابد.

این قطعه به طور کلی قابل اعتماد می باشند و علت اکثر خرابی های ان به علت حرارت های مکرر می باشد که به مرور زمان از بین میروند. و نقطعه قوت این محصول کیفیت مناسب ، مقاومت خوب و عمر طولانی ان میباشد.

فروشگاه اینترنتی cari4 تلاش کرده است با سالها تجربه خود در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو مجموعه ای از بهترین ها را با پشتیبانی متعهدانه و محصولات با اصالت و با کیقیت  و سرعت در ارسال کالا را به مشتریان خود عرضه کند.

منبع آب کیا اسپورتیج با بهترین قیمت جهت عرضه موجود میباشد

مشخصات فنی منبع آب کیا اسپورتیج

مشخصات کلی
مناسب برای کیا اسپورتیج

نظرات منبع آب کیا اسپورتیج

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: خرید ارزان منبع آب کیا اسپورتیج, قیمت منبع آب kia sportage, خرید منبع آب kia sportage, خرید ارزان منبع آب kia sportage, بهترین قیمت منبع آب kia sportage

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured