لوازم یدکی هیوندای

سیلندر سوناتا

1 رای

  • تولیدکننده: Genuine
  • برند: Hyundai
  • وضعیت : موجود
تماس بگیرید
  • مناسب برای هیوندای سوناتا


نقد و بررسی سیلندر سوناتا

بلوک  هسته مرکزی موتور اتومبیل است، نیروی محرکه ماشین با انفجار سوخت در این مکان تامین می‌شود؛ داخل موتور اتومبیل استوانه‌های توخالی قرار دارد که محل بالا و پایین رفتن پیستون است، جنس دیواره‌های سیلندرها معمولا آلومینیومی یا چدنی است، این دیواره‌ها برای حرکت پیستون‌ها باید کامل صیقل داده شوند.

کم کردن اصطکاک میان پیستون و جداره سیلندر نیازمند صیقلی بودن سطح داخلی سیلندر است، زیرا اصطکاک باعث تولید حرارت زیاد و هدر رفتن انرژی می‌شود که با این کار می‌توان میزانی از این هدر رفت را کم کرد.

طرز کار سیلندر

سیلندر (cylinder) شبیه به یک استوانه است که داخل این استوانه اجزایی وجود دارد برای مثال می‌توان به پیستون، میل‌لنگ، شاتون و... اشاره کرد که عملیات تبدیل سوخت به انرژی را انجام می‌دهند. یکی از سوالات رایج که برای بسیاری از افراد پیش میاید این است که مراحل چهارگانه تنفس، تراکم، انفجار و تخلیه در موتورهای چهارزمانه به چه صورت شکل می‌گیرد؟

پیستون‌ها به‌وسیله‌ی شاتون به میل‌لنگ متصل می‌شوند، با چرخش میل‌لنگ پیستون‌های داخل سیلندر از بالا شروع به حرکت می‌کنند و سوپاپ هوا باز می‌شود در اینجا پیستون با پایین رفتن، هوا را مکش می‌کند و با سوخت ترکیب کرده و سیلندر را پر می‌کند.

کالاهای مرتبط :

بلوک سیلندر هیوندای آزرا

بلوک سیلندر هیوندای وراکروز

مشخصات فنی سیلندر سوناتا

مشخصات کلی
مناسب برای هیوندای سوناتا

نظرات سیلندر سوناتا

نوشتن نظر

    بد           خوب

برچسب ها: بلوک سیلندر هیوندای سوناتا, بلوک سیلندر هیوندای, خرید بلوک سیلندر وراکروز, قیمت بلوک سیلندرهیوندای لندکروز, فروش آنلاین بلوک سیلندر هیوندای النترا, خرید و فروش بلوک سیلندر سوناتا

© Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

secured